همراه شو عزیز…

می‌دانید که ما در راه انتشار مجله نه تنها درآمدی نداریم بلکه از جیب و وقتمان هم برای این کار زده ایم و می زنیم، و می دانید که بعد از امید به “عشق و علاقمان به موسیقی و هدفمان” تنها امیدمان به “انرژی و عشق” شماست، بنابراین آتش عشق خفته‌تان را روشن کنید و با ما همراه شوید و ما را در راهی که می پیماییم یاری کنید. که بزرگترین کمک و یاری شما تنها این است که در ازای دانلود مجله قیمت غیرمادی آنرا هم پرداخت نمایید.

می‌دانید که تا به اینجا همه‌ی شماره‌های مجله رایگان بوده ولی زین پس می خواهیم قیمتی غیرمادی برای هر شماره مجله بگذاریم، این قیمت غیرمادی را چه کسانی باید پرداخت کنند؟ خوانندگان و موسیقی‌دوستانی که از مطالب لذت بردند و حس کردند برای این شماره زحمت کشیده شده است.

حال قیمت و هزینه‌ی این شماره چیست و چقدر است؟

قیمت شامل دو بخش است، قیمت اولی که خوانندگان عزیز مکلفند که بپردازند این است که تعهد بدهند ۳۰ درصد مطالب را با دقت و نه بصورت گذرا مطالعه کنند. خب بلی قیمت خنده‌داری است ولی خب این هم یک نوع قیمت است دیگر!

قیمت دوم هم این است که هر مخاطبی که مجله را دانلود می کند به ازای آن ما را یاری کند در اینکه مجله بیش از پیش در اینترنت و جامعه دیده شود تا زحمات بچه‌های مجله هدر نشود.

می دانید که ما به سبب نداشتن کوچکترین سرمایه نتوانسته ایم و نمی توانیم تبلیغی برای مجلمان در اینترنت یا روزنامه ها و مجلات انجام دهیم، و به سبب نداشتن سرمایه و رابطه و هزار مشخصه‌ی دیگر نتوانستیم مجله را چاپ کنیم، به همین سبب از مخاطبین و هنردوستان عزیز می خواهیم در ازای دانلود و استفاده از مجله سعی کنند تا مجله به دست هر موسیقی‌دوستی برسد.

روش کار به این شکل است که مخاطبین عزیز مجله یا ۳ عدد سی‌دی مجله به موسیقی‌دوستانی که آشنایی با اینترنت ندارند هدیه بدهند، و یا به جای این کار ۵ نفر از دوستان خود که علاقمند موسیقی هستند ولی تا به حال با مجله ‌ی ما آشنایی نداشتند را راضی کنند تا مجله ما را دانلود و مطالعه کنند.

و یا به جای این دو کار به عنوان یکی از خوانندگان مجله در ۷ پایگاه اینترنتی (اعم از وبلاگ، وبسایت، فیس بوک و …)(ترجیحا پایگاه های هنری و فرهنگی غیرموسیقایی) کامنت بگذارند و هنردوستان دیگر را به دانلود و مطالعه‌ی مجله ترغیب کنند.

(در این مورد پیشنهاد ما این است که مخاطبی که در یک وبلاگ کامنت می گذارد به جای ترغیب مخاطبین آن وبلاگ برای دانلود کل مجله، آنها را با توجه به سلیقه ها و فضای فکری‌شان ترغیب به مطالعه‌ی یکی از مطالب مجله که مرتبط با سلیقه‌ی انهاست بکند.)

و یا به جای این سه قیمتی که در بالا ذکر شد، خوانندگان گرامی می توانند به ۱۱ نفر از یاران اینترنتی خود که با مجموعه موسیقی ایرانیان آشنایی ندارند ایمیل بزنند و خبر انتشار مجله را به آنها ارسال کنند.

سخن کوتاه؛ خلاصه قیمت این مجله این است که هر کاربری که مجله را دانلود کرد اگر احساس کرد برای مطالب زحمت کشیده شده است و مطالب برایش مفید بوده در مرحله‌ی اول لطف کند سی درصد مطالب را با دیدی تحلیلی و عمیق و البته با دقت مطالعه کند و در مرحله دوم به طریق یکی از ۴ راه زیر دیگر موسیقی‌دوستان را ترغیب به مطالعه‌ی مجله کند.

هزینه‌ی اولیه:

مطالعه‌ی سی درصد مطالب با دقت فراوان

هزینه ی ثانویه:

۱) هدیه‌ی سه عدد سی دی به موسیقی‌دوستانی که دسترسی به اینترنت ندارند

۲) یا ترغیب ۵ نفر از یاران اینترنتی به دانلود مجله

۳) یا قراردادن ۷ کامنت تبلیغاتی در پایگاه‌های فرهنگی و هنری دیگر

۴) یا ارسال ۱۱ ایمیل تبلیغاتی به دوستان اینترنتی

۲۸ دیدگاه برای “قیمت مجله: اولی مطالعه‌ی دقیق ۳۰ درصد مطالب، دومی آشنایی و ترغیب دیگر موسیقی‌دوستان برای مطالعه‌ی مجله”

 1. Alireza Ebrahimi ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۱:۵۲ ق.ظ #

  aaliye… namardiye agar inkar ro anjam nadim….khahesh mikonam, jane man … jane man…jane man (mesle Mehran aziz bekhoonid lotfan) lotf konid o ejaze nadahid haghe azizan payemal shavad
  khahesh mikonam
  Iranians Music = The Best

 2. حامد ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۲:۱۵ ق.ظ #

  تشکر از سایت و مجله قشنگتون

  دست همگی درد نکنه

  هنوز دانلودم تموم نشده ولی شماره های قبلی مجله لینکشون مشکل داره (شماره ۲)

  امیدوارم همیشه موفق و پرانرژی و بانشاط باشید.

 3. اشکان ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۹:۳۷ ق.ظ #

  یه دونه باشید

 4. Name ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۱۰:۴۲ ق.ظ #

  دوستان گرامی از اصول حرفه‌ای کار روزنامه‌نگاری نظم در انتشار است. اینکه شما این بار سه برابر بارهای دیگر مطلب کار کردید کاری است کارستان اما اینکه از خردادئ تا به امروز شماره‌ای ،ان هم اینترنتی منشتر نکردید در وافع اندکی آماتوری باماجرا برخورد کردید. به یاد داشته باشید که انتشار سروقت با مطالب کمتر بهتر از انتشار گاه گاهی بامطالب کیفی تر و بهتر است.
  ………………………………..
  پاسخ: خواننده‌ی گرامی حق با شماست، اما نبود سرمایه و درآمد باعث مشکلات و ضعف هایی چون ایراداتی که شما اشاره کردید می‌شود. ما تلاشمان را کردیم و از موسیقی‌دوستان بابت ضعف‌ها عذر می‌خواهیم.

 5. ندا ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۳:۴۷ ب.ظ #

  من حقیر از این گذشت نمیکنم….میخونم و نمیذارم کسی از نعمت خوندنش محروم بشه….

 6. ali ۱۶٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۱۰:۱۶ ب.ظ #

  مممنون. خیلی منتظربودیم.از امروز مجله رو میریزم تو فلشم و همه جا پخش می کنم. در ویلاگم هم تبلیغ می کنم. در فیس بو و بالاترین هم همینطور .

  چاکر شما

 7. خرقانیان ۲۰٫ آذر, ۱۳۸۹ at ۳:۰۷ ب.ظ #

  بچه ها من این متن زیر رو اکثر وبلاگایی که میشناختم لینک کردم شما هم کامنت بذارید توی سایتا و فیس بوک و تویتر و وبلاگاها همین متن رو

  همراه شو عزیز

  دوستان پیشنهاد می کنم این مجله موسیقی ایرانیان را حتما دانلود کنید و ببینید
  http://musicmagazine.ir/online/

  http://musicmagazine.ir/47-number-9-iranian-music-magazine.html

  http://musicmagazine.ir/

  قیمت مجله هم این هست که به دیگران هم دانلود مجله را پیشنهاد کنیم بخاطر همین من اینجا کامنت گذاشتم چون خواستم تبلیغی برای این مجله خیلی خوب کرده باشم…..این مجله هیچ درامد و سودی نداره و نمی تونه تبلیغاتی برای مجلش کنه بخاطر همین از خواننده هاش خواسته تبلیغش کنند….از مدیر وبلاگ هم می خوام اگه راه داره حتما مجله رو توی سایتش بذاره و لینک کنه و به بقیه خوندنش رو پیشنهاد بده
  این هم لینک قیمت مجله
  همراه شو عزیز
  http://musicmagazine.ir/69-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%8A.html

  این هم اطلاعاتی در مورد این مجله

  مجله موسیقی ایرانیان در این شماره از خوانندگان پاپ با محسن یگانه و از اهالی موسیقی کلاسیک ایرانی با هنرمندانی چون پری ملکی، محمد معتمدی، سیامک سپهری(سرپرست گروه رستاک) و پرواز همای مصاحبه کرده است. دیگر گفتگوی پراهمیت این شماره مصاحبه با دکتر صادق طباطبائی یکی از نزدیکان امام خمینی و امام موسی صدر در رابطه‌ی فقه و موسیقی است.

  از مقالات اختصاصی این شماره می توان به نوشته‌هایی چون «بررسی تاثیر پخش سوپر مارکتی بر اوضاع موسیقی کشور»، «نوشته ای برای علت موفقیت آلبوم «همه اقوام من» گروه رستاک»، «نوشته ای از مارسل پروست نویسنده ی فرانسوی در ستایش موسیقی زشت»، «آیا نسل جدید موسیقی پاپ ایران زنده خواهد ماند؟»، «حلال یا حرام بودن آواز بانوان»، «نوشته ای در باب قانون کپی رایت» و نوشته‌ ای برای موضوعاتی چون «تاثیر فقدان استاد در موسیقی پاپ نسل امروز» و «سرگرمی یا جدی بودن موسیقی پاپ» اشاره کرد.

  گزارش های اختصاصی مختصر تصویری و متنی از کنسرت های اخیر هنرمندان موسیقی کلاسیک چون محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، شهداد روحانی (اجرای ارکستر سمفونیک تهران)، حمیدرضا متبسم، کیهان کلهر، جلال ذوالفنون، حسام الدین سراج، سامان احتشامی، همایون شجریان، سالار عقیلی، علی قمصری، محسن شریفیان و همچنین گزارش مختصر از کنسرت‌های اخیر هنرمندان موسیقی پاپ ایران چون احسان خواجه امیری، محسن یگانه، رضا صادقی، حمید حامی، بنیامین بهادری،‌ حمید عسکری، علی لهراسبی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین و گروه آریان از مطالب دیگر این شماره به حساب می‌آید.

  شایان ذکر است که حجم این شماره دو و نیم برابر شماره های پیشین این مجله الکترونیکی است و علاوه بر مصاحبه هایی که ذکر شد مقاله ها و پرونده های مفصلی در رابطه با موضوعات مختلف موسیقی را در خود داراست. از پرونده‌ی مهم این شماره می توان به «پرونده مفصل کنسرت ها در ایران» و «پرونده‌ای مفصل در باب رابطه‌ی فقه و موسیقی» اشاره کرد که مطلب دوم حاوی نوشته‌ای به قلم دکتر صادق طباطبائی در رابطه‌ با شناخت اسلام، فقه و رابطه اش با موسیقی است. از دیگر مطالب این شماره می توان به معرفی همه‌ی آلبوم‌های موسیقی کشور (در سبک‌های گوناگون) که از ۱ خرداد تا ۱۰ آبان منتشر شده اند و تعدادشان به حدود ۸۰ آلبوم می‌رسد اشاره کرد.

 8. Sharron Clemons ۰۱٫ دی, ۱۳۸۹ at ۱۲:۲۲ ق.ظ #

  من حقیر از این گذشت نمیکنم….میخونم و نمیذارم کسی از نعمت خوندنش محروم بشه….

 9. Marisol Perry ۰۱٫ دی, ۱۳۸۹ at ۴:۵۲ ق.ظ #

  تشکر از سایت و مجله قشنگتون دست همگی درد نکنه هنوز دانلودم تموم نشده ولی شماره های قبلی مجله لینکشون مشکل داره (شماره ۲) امیدوارم همیشه موفق و پرانرژی و بانشاط باشید.

 10. Ehsan Abdoli ۰۴٫ دی, ۱۳۸۹ at ۱۱:۴۸ ق.ظ #

  سپاسگذار از شما دوستان که، در این تنگنایی که برای موسیقی فرهیخته ی ایرانی و دیگر سبک های موسیقی هنرمندان ایرانی پیش آمده، شما یار و همراه هنرمندان هستید.

 11. بامدادامید ۱۳٫ دی, ۱۳۸۹ at ۱۱:۵۶ ق.ظ #

  کار خوبی است ولی دانلود خیلی طول می کشد بااین سرعت …

 12. ثاسشد ۰۲٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۲:۵۱ ب.ظ #

  به امید موفقیعت روزافزان شما

 13. Name احمد رضا سرجوئی ۰۳٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۱۱:۵۵ ق.ظ #

  امیداست موفق باشید زیراغم ازدست دادن وطن وموسیقی چندهزارساله آن غم بزرگی است.بطوراتفاقی باسایت شمابرخوردنمودم امیددارم همانگونه که امروز باعث فرح بنده شدید شادوپرتوان باشید.محبت میکنیداگرروش خرید تولیددات گروه رستاک رابرایم بفرستیدموجب امتنان بیشترم میشوید. اصفهان احمدرضا سرجوئی

 14. milad ۰۷٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۱۰:۴۷ ق.ظ #

  واقعا دمتون گرم.

 15. Name ۱۷٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۹:۲۹ ق.ظ #

  kheyli mamnon

 16. atefeh ۱۷٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۹:۳۱ ق.ظ #

  be nazar ye kare motefaveto jaleb miad
  bayad tashakoro ghadrdani kard

 17. Namemixer ۱۷٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۳:۰۵ ب.ظ #

  باشه چشم حتما قیمت مورد نظر رو با کمال میل پرداخت خواهم کرد

 18. yasaman ۲۴٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۲:۱۱ ق.ظ #

  hatman…cherake na…vali fek nemikonin in gheymat kheili arzoone??!!

 19. Name asad ۲۸٫ بهمن, ۱۳۸۹ at ۶:۰۷ ب.ظ #

  سلام
  دستتون درد نکنه ، چشم
  ضمنا اگه ممکنه شماره اول رو دوباره اپلود کنید
  اخه حیفه کلکسیون ادم ناقص بمونه
  ………………………….
  پاسخ: ممنون از شما.
  اما لینک های شماره‌ی یک و دو را چک کردیم، مشکلی ندارد.

 20. Name هیوا شکیبا ۱۷٫ اسفند, ۱۳۸۹ at ۱۱:۴۵ ب.ظ #

  سلام.خسته نباشید.خداییش من از دانلود بدم میاد ولی چون خودتون راضی هستید اینکارو میکنم وبه بقیه هم پیشنهادمیدم

 21. سوما ۲۱٫ اسفند, ۱۳۸۹ at ۱۰:۰۱ ب.ظ #

  باز هم سلام
  من از طریق مجله ی هنر موسیقی با سایت شما آشنا شدم
  تو وبلاگم لینکتون رو قرار دادم
  وحتمن ازشما تو پست بعدیم خواهم نوشت
  به هر حال کارتون عالیه
  خسته نباشید
  امیدوارم همیشه دلگرم و موندگار باشید
  در پناه خدا

 22. آرمان ۰۴٫ فروردین, ۱۳۹۰ at ۴:۵۳ ب.ظ #

  سپاسگذارم
  چشم:)

 23. Name fahim ۲۰٫ فروردین, ۱۳۹۰ at ۶:۲۴ ب.ظ #

  با سپاس فراوان
  با کمال میل پرداخت میکنیم
  فقط دانلود خیای طول میکشه
  و باز هم سپاس فراوان

 24. ایمان زمانی ۲۶٫ اردیبهشت, ۱۳۹۰ at ۷:۳۵ ب.ظ #

  با عرض سلام و خسته نباشبد
  من فقط میتونم هزینه اولیه رو پرداخت کنم
  اگه راضی هستید لطفا اطلاع بدین تا دانلود کنم
  ………………
  پاسخ: اگر پرداخت هزینه دوم مقدور نیست مشکلی نیست دانلود نمایید.

 25. ایمان زمانی ۲۹٫ اردیبهشت, ۱۳۹۰ at ۵:۴۲ ب.ظ #

  ممنونم

 26. سخنگو ۰۳٫ بهمن, ۱۳۹۰ at ۷:۴۰ ب.ظ #

  من سعی زیادی میکنم تا مطالب در دانشگاه نشر پیدا کند (به صورت نشریه دانشگاهی)

  امید است راضی باشید

 27. امیر ۰۴٫ بهمن, ۱۳۹۰ at ۱:۰۶ ب.ظ #

  من قبل از این هم اینکار رو انجام دادم و این مجله خوب و مفید رو به دوستانم معرفی کردم ولی از این به بعد هم اینکار رو با جدیت بیشتری انجام میدم.

  دوباره به خاطر تلاشهای زیادتون تشکر میکنم و امیدوارم روز به روز موفق تر باشید

 28. parisa ۱۹٫ مهر, ۱۳۹۱ at ۳:۳۵ ب.ظ #

  خوب بودن

دیدگاه خود را درباره این مطلب درج نمایید